Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

Facebook

pobrane

PODRĘCZNIKI
KONKURSY
PRZEDSZKOLE
DYREKTOR SZKOŁY

mgr Arkadiusz Skrzyński
godziny przyjęć:
  wtorek 14:00 - 16:00
   czwartek 14:00 - 16:00

(po wcześniejszym umówieniu się w Sekretariacie lub telefonicznie pod nr tel. 58 671 08 48)

RODO
RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
Dzwonki
1)  7:30 - 8:15  
2)  8:25 - 9:10  
 3)  9:20 - 10:05  
  4)  10:15 - 11:00  
  5)  11:10 - 11:55  
  6)  12:15 - 13:00  
  7)  13:15 - 14:00  
  8)  14:10 - 14:55  
  9)  15:05 - 15:50  
10)  15:55 - 16:40  

​ 

ULICE W OBWODZIE SP1

        Wykaz ulic

REFORMA EDUKACJI
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

Stomatolog

poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek
8.00--13.00 

Rejestracja osobista
w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:30 - 15:30
piątek
7:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE

Procedura likwidacji szkód
(wniosek, instrukcja, informacja)
Polisa , aneks do polisy

Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Koła zainteresowań

ZAJĘCIA RUCHOWE 2018/2019

Ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami siły klas IV - VIII:
Termin: piątek 15:20 - 17:30
Miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 ul. Starowiejska 4
Nauczyciel prowadzący: Piotr Taube

Gry rekreacyjne z elementami tenisa i badmintona dla uczniów klas IV - VIII:
Termin: piątek 13:30 - 15:00 
Miejsce: sala gimnastczna
Nauczyciel prowadzący: Agata Mazur

Piłka siatkowa dla uczniów klas IV - VIII:
Termin: czwartek 14:00 - 16:00
Miejsce: sala gimnastczna
Nauczyciel prowadzący: Anna Soczyńska

Rajdy i turystyka piesza / Marsze na orientację / Nordic Walking / Biegi / Fitness / Edukacja Zdrowotna dla uczniów klas IV - VIII:
Termin: sobota (wg kalendarza imprez)
Miejsce: wyjścia w teren
Nauczyciel prowadzący: Jolanta Dobrzeniecka

Nauka i doskonalnie pływania dla uczniów klas III:
Termin: czwartek 15:30 - 16:15
Miejsce: pływalnia MOSiR Rumia
Nauczyciel prowadzący: Alicja Gesse

Tenis dla uczniów klas IV - VIII:
Termin: poniedziałek 14:00 - 15:30
Miejsce: boisko Orlik przy ul. Świętopełka / sala gimnastyczna / korty tenisowe MOSiR w Rumi
Nauczyciel prowadzący: Jolanta Dobrzeniecka

Gry i zabawy ruchowe dla uczniów klas II - III:
Termin: poniedziałek 15:00 - 16:30
Miejsce: sala gimnastyczna
Nauczyciel prowadzący: Hanna Kamin

Gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna dla uczniów klas I - III (uczestnictwo wg rozpoznania i skierowania przez lekarza):
Termin: wg planu lekcji
Miejsce: sala gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej
Nauczyciel prowadzący: Hanna Kamin

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)