Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

Facebook

pobrane

PODRĘCZNIKI
KONKURSY
PRZEDSZKOLE
DYREKTOR SZKOŁY

mgr Arkadiusz Skrzyński
godziny przyjęć:
  wtorek 14:00 - 16:00
   czwartek 14:00 - 16:00

(po wcześniejszym umówieniu się w Sekretariacie lub telefonicznie pod nr tel. 58 671 08 48)

RODO
RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
Dzwonki
1)  7:30 - 8:15  
2)  8:25 - 9:10  
 3)  9:20 - 10:05  
  4)  10:15 - 11:00  
  5)  11:10 - 11:55  
  6)  12:15 - 13:00  
  7)  13:15 - 14:00  
  8)  14:10 - 14:55  
  9)  15:05 - 15:50  
10)  15:55 - 16:40  

​ 

ULICE W OBWODZIE SP1

        Wykaz ulic

REFORMA EDUKACJI
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

Stomatolog

poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek
8.00--13.00 

Rejestracja osobista
w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:30 - 15:30
piątek
7:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE

Procedura likwidacji szkód
(wniosek, instrukcja, informacja)
Polisa , aneks do polisy

Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Kadra szkoły

Dyrekcja

   skrzynski                       Dyrektor Arkadiusz Skrzyński

   egrzym                    Wicedyrektor Ewa Grzymkowska

   maliszewska                     Wicedyrektor Gabriela Maliszewska

 

PEDAGOG SZKOLNY

Pani Marta Brzozowska

PSYCHOLOG SZKOLNY

Pani Celina Lubińska - Gliwa

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE I - III

kl. 0 ap. Barbara Otręba, p. Matyna Kaźmierczak

kl. 0 b p. Joanna Jóźwiak, p. Agnieszka Roszkowska

kl. 0 c p. Marta Mielewczyk, p. Dorota Kornacka

 

kl. I a - p. Joanna Pionke

kl. I b - p. Monika Ryncarz

kl. I c - p. Barbara Skwara

kl. I d - p. Joanna Klim

 

kl. II a - p. Monika Jastrzębska

kl. II b - p. Joanna Ryduchowska-Wrzałek

kl. II c - p. Jolanta Gronek

kl. II d - p. Jolanta Labudda

 

kl. III a - p. Dorota Gibas

kl. III b - p. Żaneta Knurek

kl.
III c - p. Hanna Wojtaś

kl. III d- p. Małgorzata Dmowska

JĘZYK ANGIELSKI W KLASACH I – III

p. Małgorzata Rathenow - klasy: III c

p. Monika Żukowska - klasy: III d

p. Bogusława Bistroń-Czyż - klasy: IIIb

p. Małgorzata Kowalewska - klasy: 0 a, b, c     I a,b,c d       II a, b,c, d     III a      

RELIGIA W KLASACH 0 - VIII

p. Katarzyna Dziugan - grupy przedszkolne,  klasy:  I a, b, c, d    II a, b, c, d

s. Bernarda Orzechowska - klasy:    II Ia, b, c, d   III a - c     IV a, b, c    V a, c, f, g

ks. Chyza - klasy: VI a, b, c, d, e, f      VI a, b, c, d      

p. Anna Szczygielska - klasy: V b, d, e

 

TERAPIA PEDAGOGICZNA

p. Bożena Skwara

p. Dorota Gibas

p. Żaneta Knurek

p. Monika Jastrzębska 

p. Jolanta Gronek

p. Lucyna Konkol

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

ŚWIETLICA

p. Renata Czaplińska

p. Lucyna Horoszkiewicz

p. Beata Zahajkiewicz

p. Iwona Siedlewska

p. Małgorzata Maguza

p. Anna Dempc

NAUCZANIE KLASY IV – VIII

 

 

 

 

.

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE
    • p. Agata Mazur – klasy: VIIb dz    VIIb, c chł   V e, g chł    4 a, c dz
    • p. Jolanta Dobrzeniecka – klasy: VI d,  chł   V a, b, c, d dz    V e  chł   IV f, g dz IV c dz
    • p. Anna Soczyńska -  klasy:  VII a-d dz   VII c dz    VIc, f dz     IV a, b  
    • p. Piotr Taube –  VII a, d, c, d chł    VI a, b, c, f  chł 
    • p. Alicja Gesse  klasy:  VII b dz    V b, c, d  chł  Va dz   IVc chł   IVb dz
    • p. Agnieszka Stankiewicz  - klasy:  V b, c, d  dz  Vf chł  IV b, c chł 
    • p. Arkadiusz Skrzyński - klasa V a chł

 

 

  • ZAJĘCIA TECHNICZNE/technika
    • p. Barbara Krzyżanowska - klasy:  IV a, b, c   VI a, b, c, d, e, f
    • p. Jolanta Labudda - klasy: V a, b, d, e, f, g

 

 

 

BIBLIOTEKA SZKOLNA

p. Anna Korzeniewska

p. Małgorzata Żołdowicz

 

JĘZYK KASZUBSKI

LOGOPEDIA

 

 

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)