Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

Facebook

pobrane

PODRĘCZNIKI
KONKURSY
PRZEDSZKOLE
DYREKTOR SZKOŁY

mgr Arkadiusz Skrzyński
godziny przyjęć:
  wtorek 14:00 - 16:00
   czwartek 14:00 - 16:00

(po wcześniejszym umówieniu się w Sekretariacie lub telefonicznie pod nr tel. 58 671 08 48)

RODO
RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
Dzwonki
1)  7:30 - 8:15  
2)  8:25 - 9:10  
 3)  9:20 - 10:05  
  4)  10:15 - 11:00  
  5)  11:10 - 11:55  
  6)  12:15 - 13:00  
  7)  13:15 - 14:00  
  8)  14:10 - 14:55  
  9)  15:05 - 15:50  
10)  15:55 - 16:40  

​ 

ULICE W OBWODZIE SP1

        Wykaz ulic

REFORMA EDUKACJI
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

Stomatolog

poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek
8.00--13.00 

Rejestracja osobista
w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:30 - 15:30
piątek
7:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE

Procedura likwidacji szkód
(wniosek, instrukcja, informacja)
Polisa , aneks do polisy

Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Archiwum: Sukcesy szkoły 2017/2018

MAJ

  •  Olivia Aslan, Aleks Michalak, Bartek Kazanecki, Alicja Stawicka, Dominik Stawicki, Marcel Szlas, Aleksander Kacprzak, Katarzyna Nowak, Nicola Czaja II miejsce drużynowo w Półfinale Wojewódzkim Szkolnej Ligii Rugby –Tag
  • Paweł Kojałowicz - III miejsce w finale  XVII Wojewódzko – Metropolitalnego Konkursu Biblijnego
  • Piotr Sokołowski - I miejsce i Wiktoria Skwierawska - II miejsceXXIII Międzyszkolnym  Konkursie  Matematycznym dla uczniów klas 
  • Aurelia Skowrońska- I miejsce w Wojewódzkim konkursie plastycznym "Tu żyjemy"
  • Apolonia Gorszewska i Oliwia Kurkowska - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "12 stołów"
  • Aurelia Skowrońska, Adrianna Cylka, Nikola Wasiewicz i Miłosz Niemczuk - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Kuchnia zdrowa i kolorowa"

 

 

KWIECIEŃ

  • Malwina Szuta -  III miejsce w rejonowym etapie konkursu jezyka angielskiego "Focus on English" 
  • Beata Franiak - laureatka Konkursu Piosenki Europejskiej Gdynia 2018

MARZEC

  • Szymon Niemczuk - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Przyrodniczej

LUTY

  • Anielka Maszota IVc - I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bezpieczne ferie"
  • Oskar Wiński Va - II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bezpieczne ferie"
  • Jakub Wolicki IVe - III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bezpieczne ferie"
  • Nikola Bach VIc, Dominika Mietek IIIe, Malwina Dąbrowska IIIe, Amelia Mielewczyk IVf - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bezpieczne ferie"

GRUDZIEŃ

  • Nikola Wasiewicz  VIa -  wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Anieli grają dla hospicjum",
  • Oliwia Helbik VId - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-filmowym "Ucieknij nałogom w pasje-miłość",
  • Amelia Kolińska VIc - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-filmowym "Ucieknij nałogom w pasje-miłość",
  • Zuzanna Brzóska IIe oddział gimnazjalny - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-filmowym "Ucieknij nałogom w pasje-miłość",
  • Julia Grzenkowicz, Bartosz Daniel, Sandra Przyłucka, Mikołaj Florczyk, Kacper Kruszyn, Julia Bauer, Natalia Kwiek, Paweł Grzelka – VIIC  - II miejsce w kategorii film w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-filmowym "Ucieknij nałogom w pasje-miłość",
  • Monika Lidzbarska i Dominika Szulc VIb - III miejsce w kategorii film w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-filmowym "Ucieknij nałogom w pasje-miłość",
  • Mikołaj Czapliński VId - wyróżnienie w kategorii film w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-filmowym "Ucieknij nałogom w pasje-miłość",
  • XII Miejski Przegląd Piosenki Kaszubskiej „Kaszëbskô Piesnia" -  Wiktoria Dmowska z kl. 1a i Magdalena Siedlewska z kl. 5a w swoich kategoriach wiekowych zdobyły II  miejsce 
  • XVIII Międzyszkolny Przegląd Piosenki Dziecięcej pt. „Piosenki ludowe z różnych regionów Polski"

    W kategorii klas 0- II - soliści
    III miejsce- Julia Żornaczuk- SP 1 Rumia, Wyróżnienie- Blanka Lipińska- SP 1 Rumi

    W kategorii klas 0- II – zespoły
    I miejsce- „Nuteczki z Jedyneczki"- SP nr 1 Rumia (Bieniek Martyna, Siedliska Amelia, Halińska Aleksandra, Cholewińska Zuzanna, Patuszyńska Julia)

    W kategorii klas III- IV- soliści 
    I miejsce -  Beata Franiak- SP 1 Rumia
    II miejsce- Antoni Zalach- SP nr 1 Rumia
    III miejsce- Hanna Duda- SP 1 Rumia

    W kategorii klas III - IV zespoły

    I miejsce- „Nuteczki z Jedyneczki"- SP nr 1 Rumia (Bloch Maksymilian, Gałuszka Aleksandra, Ryncarz Amelia, Oliwia Wielgos, Małgorzata Dylak)
    II miejsce -  „Prawdziwki" – SP 1 Rumia (Róża Drozdowska, Paweł Dorosz, Cezary Kulling, Natan Wałdowski)
    III miejsce- „Ananasy z trzeciej klasy"- SP 1 Rumia (Knaś Olivier, Kuraczyk Tomasz, Kwiek Daniel, Patok Amelia, Rogalska Patrycja)

    W kategorii klas V - VII- soliści
    I miejsce - Olga Żornaczuk - SP nr 1 Rumia
    III miejsce- Magdalena Siedlewska - SP nr 1 Rumia


  • Zuzanna Pater - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Palstycznym "Uzależnieniom mówimy nie!"

LISTOPAD

  • Oliwia Helbik - I miejscw w konkursie "Uzależnienia XXI wieku"
  • Zuzanna Skierka - III miejsce w konkursie "Uzależnienia XXI wieku"
  • Sandra Krause – I Miejsce, Aleksandra Nadolna – I Miejsce, Jan Ostojski – Żurek – II Miejsce, Kornelia Łapińska – II Miejsce, Julia Janik – Wyróżnienie, Maja Strongowska – WyróżnienieWOJEWÓDZKIM KONKURS PLASTYCZNY „MALOWAŁA JESIEŃ" 

PAŹDZIERNIK

  • Maja Prys kl. V c - wyróżnienie w kategorii recytacja w grupie klas młodszych w kuratoryjnym konkursie pod hasłem "Jan Paweł II i wielkie tematy",
  • Miłosz Niemczuk kl.VIA - wyróżnienie w kategorii recytacja w grupie klas starszych w kuratoryjnym konkursie pod hasłem "Jan Paweł II i wielkie tematy",
  • Wojciech Gliwa VIb, Patrycja Jankowska VIb -  III miejsce w kategorii literatura w kuratoryjnym konkursie pod hasłem "Jan Paweł II i wielkie tematy",
  • Bartosz Czaja VIIa - II miejsce w kategorii literatura w kuratoryjnym konkursie pod hasłem "Jan Paweł i wielkie tematy",
  • Zuzanna Skierka VIa - I miejsce w kategorii literatura w kuratoryjnym konkursie pod hasłem "Jan Paweł i wielkie tematy"

WRZESIEŃ

  • Zuzanna Skierka - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na wykonanie dźwigu budowlanego, zorganizowago przez firmę Baukrane

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)