Archiwum: Sukcesy szkoły - Stypendyści 2017/2018

II PÓŁROCZE 2017/2018

22 czerwca 2018 r. podczas apelu klas IV - VII podsumowujacego naszą pracę w roku szkolnym 2017/2018 dwudzestu trzech uczniów zostało wyróżnionych stypendium motywacyjnym za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe, osiągnięcia artystyczne, zaangażowanie społeczne i działalność na rzecz innych.

Są to: Beata Franiak IV B, Tymon Rumian IV E, Tymon Truszyński IV E, Jakub Wolicki IV E, Marcel Podgórny IV F, Wiktoria Pscolovskas IV F, Łukasz Potracki IV D, Aurelia Skowrońska V C, Paweł Kojałowicz V D, Grzegorz Dempc VI A, Oliwia Kurkowska VI A, Maciej Mackiewicz VI A, Miłosz Niemczuk VI A, Wiktor Toruńczak VI A, Nikola Wasiewicz VI A, Monika Lidzbarska VI B, Jakub Kuraczyk VI C, Wiktoria Majkowska VI C, Borys Donderowicz VI D, Oliwia Helbik VI D, Milena Franiak VII A, Emilia Kulaszewicz VII A, Mikołaj Stewa VII A

I PÓŁROCZE 2017/2018

20 lutego 2018 r. podczas apelu klas V - VII podsumowujacego naszą pracę w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 ośmioro uczniów zostało wyróżnionych stypendium motywacyjnym za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe, osiągnięcia artystyczne, zaangażowanie społeczne i działalność na rzecz innych.

Są to: Małgorzata Osiowy V C, Paweł Kojałowicz V D, Robert Szornak V D, Grzegorz Dempc VI A, Miłosz Niemczuk VI A, Zuzanna Skierka VI B, Adrianna Cylka VI B, Oliwia Helbik VI D.