Archiwum: Sukcesy szkoły - Stypendyści 2016/2017

II PÓŁROCZE 2016/2017

23 czerwca 2017 r. podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017 jedenaścioro uczniów zostało wyróżnionych stypendium motywacyjnym za wysokie wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły w konkursach międzyszkolnych, zaangażowanie społeczne i wysoką kulturę osobistą.

Są to: Antoni Majchrzak IV B, Aurelia Skowrońska IV C, Robert Szornak IV D, Oliwia Kurkowska V A, Miłosz Niemczuk V A, Wiktor Toruńczak V A, Nikola Wasiewicz V A, Jakub Kuraczyk V C, Emilia Kulaszewicz VI A, Krzysztof Krasowski VI B, Alan Wawrzyniak VI B

I PÓŁROCZE 2016/2017

21 lutego 2017 r. podczas apelu podsumowujacego naszą pracę w I półroczu roku szkolnego 2016/2017 czworo uczniów zostało wyróżnionych stypendium motywacyjnym za wysokie wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły w konkursach międzyszkolnych i wysoką kulturę osobistą.

Są to: Miłosz Niemczuk V A, Borys Donderowicz V D, Krzysztof Krasowski VI B, Grzegorz Dylak VI C.