Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

Facebook

pobrane

PODRĘCZNIKI
KONKURSY
PRZEDSZKOLE
DYREKTOR SZKOŁY

mgr Arkadiusz Skrzyński
godziny przyjęć:
  wtorek 14:00 - 16:00
   czwartek 14:00 - 16:00

(po wcześniejszym umówieniu się w Sekretariacie lub telefonicznie pod nr tel. 58 671 08 48)

RODO
RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
Dzwonki
1)  7:30 - 8:15  
2)  8:25 - 9:10  
 3)  9:20 - 10:05  
  4)  10:15 - 11:00  
  5)  11:10 - 11:55  
  6)  12:15 - 13:00  
  7)  13:15 - 14:00  
  8)  14:10 - 14:55  
  9)  15:05 - 15:50  
10)  15:55 - 16:40  

​ 

ULICE W OBWODZIE SP1

        Wykaz ulic

REFORMA EDUKACJI
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

Stomatolog

poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek
8.00--13.00 

Rejestracja osobista
w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:30 - 15:30
piątek
7:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE

Procedura likwidacji szkód
(wniosek, instrukcja, informacja)
Polisa , aneks do polisy

Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Archiwum: Sukcesy szkoły - Najlepsi uczniowie 2016/2017

II PÓŁROCZE 2016/2017

23 czerwca 2017 r. podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i wyższą oraz zachowanie wzorowe lub bardzo dobre, zostali nagrodzeni i zaproszeni przez Panią Dyrektor do pokazania się całej społeczności szkolnej. Mamy zaszczyt zaprezentować  naszych najlepszych uczniów z poszczególnych klas.

klasa IV A - Magdalena Siedlewska, Olgierd Górski, Bartłomiej Kulling, Jan Smętek, Amelia Klebba, Konrad Krasowski, Natalia Mocarska, Karolina Urbaniak, Patrycja Kwiek, Kornelia Windorbska, Dawid Karczewski, Oskar Wiński

klasa IV B - Natalia Hinz, Mateusz Zdrojewski, Natalia Krasnodębska, Maja Prys, Bartłomiej Skelnik, Dominik Bury, Antoni Majchrzak, Julia Ciesielska, Kacper Kasprzyk, Nikola Czaja, Szymon Nierzwicki, Grzegorz Rogocki, Jakub Skowronek

klasa IV C - Aurelia Skowrońska, Małgorzata Osiowy, Wiktoria Świerszcz, Zuzanna Neyman, Olga Żornaczuk, Natalia Miotk, Tymoteusz Baranowski, Julia Wróbel, Mikołaj Stępnik, Konrad Hennig, Maja Trafna, Weronika Mielewczyk, Bartosz Janiak, Natalia Kotłowska, Kinga Socha, Szymon Niemczyk

klasa IV D - Paweł Kojałowicz, Paulina Obłuda, Krzysztof Pijanowski, Szymon Warzywoda, Karolina Herta, Wiktoria Mrozowska

klasa V A - Miłosz Niemczuk, Nikola Wasiewicz, Oliwia Kurkowska, Grzegorz Dempc, Wiktoria Rydzewska, Marcin Marchewicz, Maximilian Jasiński, Wiktoria Pastuszczak, Paulina Sokołowska, Nikola Andrałojć, Maciej Mallek, Apolonia Gorszewska, Wiktor Toruńczak, Wiktoria Kwiatkowska, Wiktoria Miłek

klasa V B - Monika Lidzbarska, Zuzanna Pater, Kinga Sobotka, Wojciech Gliwa, Patrycja Jankowska, Weronika Krasnodębska, Zuzanna Skierka, Bartłomiej Bradtke, Kornelia Czerlik, Paweł Blok, Julia Byczkowska, Weronika Marzec, Dominika Szulc

klasa V C - Jakub Kuraczyk, Wiktoria Majkowska, Jakub Marchlewski, Martyna Toruńczak, Konrad Wilimski, Malwina Szuta, Martyna Mendalka, Magdalena Piątek, Roksana Turulska

klasa V D - Borys Donderowicz, Marcin Marcjański, Lena Florczyk, Dawid Skelnik, Magdalena Borkowska, Oliwia Dettlaff, Oliwia Helbik

klasa VI A - Hubert Zielonka, Mateusz Cybulski, Nina Benkowska, Emilia Kulaszewicz, Marcel Osiński, Maja Pranczke, Agata Jachowska, Alicja Turyczyn, Wiktor Bielski, Zuzanna Miłek, Kacper Naczk, Julian Borkowski, Karolina Hacia

klasa VI B - Liwia Lademann, Krzysztof Krasowski, Laura Piano, Nikodem Reszka, Julia Rendaszka, Jakub Trella, Nikola Trella, Sandra Boike

klasa VI C - Sandra Przyłucka, Julia Bauer, Magdalena Doroszewska, Grzegorz Dylak, Mikołaj Florczyk, Julia Grzenkowicz, Mikołaj Jankowski, Kamila Stawicka, Dominik Barczyk, Natalia Kwiek, Kacper Fronczak

klasa VI D - Marika Gieracz, Bartosz Stromski, Karolina Orkwiszewska, Oliwia Maciaszek, Paulina Bogacka

klasa VI E - Wiktoria Labuda, Natalia Karpińska, Kamil Cywiński, Julia Patok

Na wyróżnienie zasłużył również uczeń klasy VI B z wzorową frekwencją - Jakub Trella oraz Maja Łazarek uczennica klasy VI D, którzy nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej od początku roku szkolnego:

oraz uczniowie, którzy uzyskali pochwałę Dyrektora Szkoły za 200 lub więcej punktów dodatnich wg punktowego systemu oceny zachowania:

klasa IV A - Magdalena Siedlewska, Amelia Klebba

klasa IV B - Natalia Hinz, Julia Bojke

klasa IV C - Aurelia Skowrońska, Małgorzata Osiowy, Zuzanna Neyman, Olga Żornaczuk, Natalia Miotk, Julia Wróbel, Maja Trafna, Natalia Kotłowska, Szymon Niemczyk

klasa V A - Oliwia Kurkowska, Miłosz Niemczuk, Wiktoria Rydzewska, Wiktor Toruńczak, Nikola Wasiewicz

klasa V B - Zuzanna Pater, Patrycja Jankowska

klasa V C - Jakub Kuraczyk

klasa V D - Oliwia Helbik

klasa VI A - Emilia Kulaszewicz, Maja Pranczke, Agata Jachowska

klasa VI B - Julia Rendaszka, Jakub Trella

klasa VI C - Kamila Stawicka, Magdalena Kalinowska

klasa VI D - Marika Gieracz, Maja Łazarek

Pani Dyrektor wręczyła równiż nagrodę Wójta Gminy Kosakowo dla najlepszych uczniów gminy Kosakowo uczących się w naszej szkole:

I PÓŁROCZE 2016/2017

21 lutego 2017 r. odbył się apel podsumowujący naszą pracę w I półroczu roku szkolnego 2016/2017. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i wyższą oraz zachowanie wzorowe lub bardzo dobre, zostali wyróżnieni i zaproszeni przez Panią Dyrektor do pokazania się całej społeczności szkolnej. Mamy zaszczyt zaprezentować  naszych najlepszych uczniów z poszczególnych klas.

klasa IV A - Magdalena Siedlewska, Olgierd Górski, Amelia Klebba, Bartłomiej Kulling, Jan Smętek, Karolina Urbaniak, Kornelia Windorbska, Konrad Krasowski, Natalia Mocarska, Patrycja Kwiek, Dawid Karczewski

klasa IV B - Natalia Hinz, Natalia Krasnodębska, Mateusz Zdrojewski, Maja Prys, Kacper Kasprzyk, Bartłomiej Skelnik, Dominik Bury, Julia Ciesielska, Nikola Czaja, Nikola Nacewicz, Jakub Skowronek

klasa IV C - Aurelia Skowrońska, Zuzanna Neyman, Małgorzata Osiowy, Wiktoria Świerszcz, Olga Żornaczuk, Julia Wróbel, Tymoteusz Baranowski, Konrad Hennig, Natalia Miotk, Weronika Mielewczyk, Mikołaj Stępnik, Bartosz Janiak, Maja Trafna, Natalia Kotłowska, Szymon Niemczyk, Kinga Socha

klasa IV D - Paweł Kojałowicz, Krzysztof Pijanowski, Szymon Warzywoda, Paulina Obłuda, Karolina Herta, Wiktoria Mrozowska

klasa V A - Miłosz Niemczuk, Oliwia Kurkowska, Nikola Wasiewicz, Wiktoria Rydzewska, Grzegorz Dempc, Maximilian Jasiński, Wiktoria Pastuszczak, Paulina Sokołowska, Nikola Andrałojć, Marcin Marchewicz, Wiktoria Kwiatkowska, Wiktoria Miłek

klasa V B - Monika Lidzbarska, Zuzanna Pater, Kinga Sobotka, Patrycja Jankowska, Weronika Krasnodębska, Wojciech Gliwa, Kornelia Czerlik, Julia Byczkowska, Paweł Blok, Mateusz Kuś

klasa V C - Jakub Kuraczyk, Konrad Wilimski, Wiktoria Majkowska, Jakub Marchlewski, Malwina Szuta, Martyna Toruńczak, Martyna Mendalka, Magdalena Piątek

klasa V D - Borys Donderowicz, Oliwia Helbik, Marcin Marcjański, Dawid Skelnik, Magdalena Borkowska, Lena Florczyk

klasa VI A - Hubert Zielonka, Mateusz Cybulski, Nina Benkowska, Emilia Kulaszewicz, Marcel Osiński, Maja Pranczke

klasa VI B - Krzysztof Krasowski, Liwia Lademann, Laura Piano, Julia Rendaszka, Nikodem Reszka

klasa VI C - Sandra Przyłucka, Grzegorz Dylak, Mikołaj Florczyk, Julia Bauer, Julia Grzenkowicz, Kamila Stawicka, Magdalena Doroszewska, Mikołaj Jankowski, Dominik Barczyk, Kacper Fronczak, Natalia Kwiek

klasa VI D - Marta Śniadach, Maja Łazarek, Natalia Bemke, Marika Gieracz, Oliwia Maciaszek, Bartosz Stromski, Weronika Adamczyk, Karolina Orkwiszewska

klasa VI E - Wiktoria Labuda, Agata Gmyz, Natalia Karpińska

Na wyróżnienie zasłużyli również uczniowie z wzorową frekwencją, którzy nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej od początku roku szkolnego:

klasa IV A - Marta Ladach, Nicola Nowak

klasa IV C - Aurelia Skowrońska

klasa IV D Oliwier Lewandowski, Krzysztof Pijanowski

klasa V CJakub Marchlewski, Magdalena Piątek

klasa VI AWiktor Bielski

klasa VI B - Jakub Trella, Kacper Wrzałek

klasa VI D - Maja Łazarek

oraz uczniowie, którzy uzyskali pochwałę Dyrektora Szkoły za 200 lub więcej punktów dodatnich wg punktowego systemu oceny zachowania:

klasa IV A - Magdalena Siedlewska

klasa IV C - Aurelia Skowrońska, Zuzanna Neyman, Maja Trafna

klasa IV D - Paweł Kojałowicz

klasa V A - Oliwia Kurkowska

klasa V C - Jakub Marchlewski

klasa VI A - Hubert Zielonka,Emilia Kulaszewicz, Maja Pranczke, Agata Jachowska

klasa VI B - Krzysztof Krasowski, Julia Rendaszka

klasa VI C - Sandra Przyłucka, Grzegorz Dylak, Magdalena Kalinowska, Wiktoria Treder, Kinga Wożyńska

klasa VI D - Marta Śniadach, Maja Łazarek, Oliwia Maciaszek, Bartosz Stromski, Weronika Adamczyk, Monika Labuda, Marika Gieracz

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)