Archiwum: Sukcesy szkoły - Stypendyści 2015/2016

II SEMESTR 2015/2016

23 i 24 czerwca 2016 r. podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2015/2016 uczniowie klas IV - IV zostali wyróżnieni stypendium motywacyjnym za wysokie wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły w konkursach oraz wysoką kulturę osobistą.

Są to Szymon Niemczuk VI B, Bartłomiej Rawski VI D, Patryk Mróz VI A, Martyna Chrzanowska VI D, Daria Rosinke VI D, Anna Fierek VI C, Angelika Kummer VI B, Aleksandra Czerska VI A, Justyna Tocka VI D

oraz Wiktoria Rydzewska IV A, Miłosz Niemczuk IV A, Wojciech Gliwa IV B

I SEMESTR 2015/2016

09 lutego 2016 r. podczas apelu podsumowujacego naszą pracę w I semestrze roku szkolnego 2015/2016 siedmioro uczniów zostało wyróżnionych stypendium motywacyjnym za wysokie wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły w konkursach międzyszkolnych i wysoką kulturę osobistą.

Są to: Szymon Niemczuk VI b, Angelika Kummer VI b, Małgorzata Mucha VI c, Wiktoria Piekarska VI c, Marta Robakowska V a, Maja Pranczke V a, Marta Śniadach V d