Archiwum: Sukcesy szkoły - Stypendyści 2014/2015

II SEMESTR 2014/2015

25 i 26 czerwca 2015 r. podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2014/2015 uczniowie klas VI - IV zostali wyróżnieni stypendium motywacyjnym za wysokie wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły w konkursach powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich oraz wysoką kulturę osobistą.

Są to Krzysztof Butowski VI B, Justyna Baboszyn VI D, Zuzanna Pyziak VI D, Agnieszka Stromska VI D, Agnieszka Świątek Brzezińska VI D, Leokadia Zwara VI D

oraz Izabela Kowalska V B, Szymon Niemczuk V B, Mikołaj Florczyk IV C,

I SEMESTR 2014/2015

17 lutego 2015 r. podczas apelu podsumowujacego naszą pracę w I semestrze roku szkolnego 2014/2015 pięcioro uczniów zostało wyróżnionych stypendium motywacyjnym za wysokie wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły w konkursach międzyszkolnych i wysoką kulturę osobistą.

Są to: Filip Dempc VI a, Justyna Labudda VI a, Krzysztof Butowski VI b, Agnieszka Stromska VI d, Leokadia Zwara VI d.