Archiwum: Sukcesy szkoły - Stypendyści 2013/2014

II SEMESTR 2013/2014

26 i 27 czerwca 2014 r. podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2013/2014 dwoje uczniów klas VI i siedmioro uczniów klas V zostało wyróżnionych stypendium motywacyjnym za wysokie wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły w konkursach powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich oraz wysoką kulturę osobistą.

Są to Agnieszka Stromska V D, Karol Kurkowski V A, Filip Dempc V A, Krzysztof Butowski V B, Leokadia Zwara V D, Agnieszka Świątek-Brzezińska V D, Justyna Baboszyn V D

oraz Natalia Grablowska VI A, Wojciech Szopa VI D.

I SEMESTR 2013/2014

11 lutego 2014 r. podczas apelu podsumowujacego naszą pracę w I semestrze roku szkolnego 2013/2014 pięcioro uczniów zostało wyróżnionych stypendium motywacyjnym za wysokie wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły w konkursach międzyszkolnych i wysoką kulturę osobistą.

Są to: Michał Dąbrowski VID, Justyna Baboszyn VD, Leokadia Zwara VD, Agnieszka Świątek-Brzezińska VD, Justyna Labudda VA.

Gratulujemy!