Archiwum: Sukcesy szkoły 2010/2011 - Stypendyści

II SEMESTR 2010/2011

Siedemnastu uczniów zostało wyróżnionych stypendium motywacyjnym za wysokie wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły w konkursach międzyszkolnych, wysoką kulturę osobistą i wybitne osiągnięcia sportowe.

Są to: Robert Arendt VIb, Monika Abramek kl. VIb,  Wiktor Czyż VIb, Grzegorz Koc kl. VIa,

Filip Gesse VIa, Kalina Marcewicz VIa, Anna Trendel kl. VIa, Anna Butowska kl. IVa,

Wiktoria Sagan kl. Va, Alessandra Piano kl. Vd, Julia Skowera kl. IVd,

Marta Kozikowska kl. VIa, Daniel Labudda kl. VI b, Oskar Mazurek kl. Vd, Maja Cywińska VIa,

Szymon Voelkner VIa, Rafał Rendaszka VIb.

Gratulujemy!

I SEMESTR 2010/2011

Dziewięciu uczniów zostało wyróżnionych stypendium motywacyjnym za wysokie wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły w konkursach międzyszkolnych, wysoką kulturę osobistą i wybitne osiągnięcia sportowe.

Są to: Robert Arendt VIb, Kinga Butowska Vc, Wiktor Czyż VIb, Filip Gesse VIa, Kalina Marcewicz VIa, Maja Cywińska VIa, Szymon Voelkner VIa, Rafał Rendaszka VIb oraz Filip Mucha Vd.

Gratulujemy!