Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

Facebook

pobrane

PODRĘCZNIKI
KONKURSY
PRZEDSZKOLE
DYREKTOR SZKOŁY

mgr Arkadiusz Skrzyński
godziny przyjęć:
  wtorek 14:00 - 16:00
   czwartek 14:00 - 16:00

(po wcześniejszym umówieniu się w Sekretariacie lub telefonicznie pod nr tel. 58 671 08 48)

RODO
RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
Dzwonki
1)  7:30 - 8:15  
2)  8:25 - 9:10  
 3)  9:20 - 10:05  
  4)  10:15 - 11:00  
  5)  11:10 - 11:55  
  6)  12:15 - 13:00  
  7)  13:15 - 14:00  
  8)  14:10 - 14:55  
  9)  15:05 - 15:50  
10)  15:55 - 16:40  

​ 

ULICE W OBWODZIE SP1

        Wykaz ulic

REFORMA EDUKACJI
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

Stomatolog

poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek
8.00--13.00 

Rejestracja osobista
w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:30 - 15:30
piątek
7:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE

Procedura likwidacji szkód
(wniosek, instrukcja, informacja)
Polisa , aneks do polisy

Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Archiwum: Sport - Najlepszy sportowiec 2017/2018

Klasyfikacja punktowa chłopców na "Najlepszego Sportowca Szkoły" w roku szkolnym 2017/2018

Tymon Rumian IV E - "Najlepszy Sportowiec Szkoły Podstawowej Nr 1 w Rumi"
wśród chłopców w roku szkolnym 2017/2018

1. Rumian Tymon IV e 715 pkt.
2. Zdrojewski Mateusz V b 644
3. Labuda Dawid VI d 535
4. Mackiewicz Maciej VI a 487
5. Łopatniuk Leon VI d 431
6. Szornak Robert V d 430
7. Truszyński Tymon IV e 420
8. Wolicki Jakub IV e 420
9. Kojałowicz Paweł V d 415
10. Niemczyk Szymon V c 361
11. Skelnik Dawid VI d 334
12. Kasprzyk Kacper V b 302
13. Wiński Oskar V a 286
14. Kreft Adrian V b 241
15. Dempc Grzegorz VI a 223
16. Szlagowski Adam VI d 220
17. Kosman Tomasz V c 217
18. Krasowski Konrad V a 214
19. Byczkowski Kamil V b 198
20. Kreft Maciej IV c 175
21. Wierciszewski Kordian IV f 165
22. Marzejon Krzysztof V b 164
23. Stawicki Dominik IV e 160
24. Kryś Radosław IV f 153
25. Boćkowski Łukasz VI a 112
26. Dorosz Tomasz IV f 104

Klasyfikacja punktowa dziewcząt na "Najlepszego Sportowca Szkoły" w roku szkolnym 2017/2018

Małgorzata Osiowy V C - "Najlepszy Sportowiec Szkoły Podstawowej Nr 1 w Rumi"
wśród dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018

1. Osiowy Małgorzata V c 786 pkt.
2. Cylka Adrianna VI b 679
3. Siedlewska Magdalena V a 547
4. Mocarska Natalia V a 493
5. Kulikowska Julia VI d 447
6. Szczygłowska Anna IV e 435
7. Jakimczuk Sandra IV a 420
8. Melzer Nikola IV a 420
9. Byczkowska Julia VI b 354
10. Nowak Nicola V a 342
11. Kreft Martyna VI d 310
12. Kułakowska Wiktoria VI d 288
13. Szalast Karolina VI a 275
14. Trzmielewska Patrycja VI d 263
15. Helbik Oliwia V d 216
16. Piątek Magdalena VI c 214
17. Kulczyk Kinga VI c 179
18. Czaja Nikola V b 160
19. Aslan Olivia V b 145
20. Franiak Milena VII a 122
21. Chaber Antonina IV d 113

Zasady punktowania w klasyfikacji na "Najlepszego Sportowca Szkoły Podstawowej nr 1 w Rumi"

Punktacja za udział w zawodach poszczególnej rangi:

  1. Udział w Miejskich Igrzyskach Dzieci (MIDz) - 25 pkt.
  2. Udział w Powiatowych Igrzyskach Dzieci (PIDz) - 50 pkt.
  3. Udział w Półfinale Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci (PWIDz) - 75 pkt.
  4. Udział w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci (WIDz) - 100 pkt.
  5. Udział w Imprezach Masowych (IM) - 15 pkt.

Punktacja za miejsce zajmowane na poszczególnych zawodach sportowych:

Miejsce: MIDz PIDz PWIDz WIDz IM
1. 25 50 75 100 25
2. 22 47 70 95 22
3. 19 44 65 90 19
4. 16 41 60 85 16
5. 13 38 55 80 13
6. 10 35 50 75 10
7. x 32 45 70 x
8. x 29 40 65 x
9. x 26 35 60 x
10. x 23 30 55 x
11. x 20 25 50 x
12. x 17 20 45 x
13. x x 15 40 x
14. x x 10 35 x
15. x x 5 30 x
16. x x x 25 x
17. x x x 20 x
18. x x x 15 x
19. x x x 10 x
20. x x x 5 x

Regulamin klasyfikacji punktowej na "Najlepszego Sportowca Szkoły Podstawowej nr 1 w Rumi"

  1. Klasyfikacja punktowa na "Najlepszego Sportowca Szkoły" prowadzona jest przez cały rok szkolny w kategorii dziewcząt i chłopców klas IV - VII.
  2. Punkty za udział i zajęte miejsce na różnorodnych zawodach sportowych, imprezach rekreacyjnych przyznawane są na podstawie ustalonych kryteriów.
  3. Udział w imprezach masowych odbywających się poza terenem naszego miasta musi być potwierdzony odpowiednim komunikatem, najpóźniej dwa tygodnie od zakończenia zawodów.
  4. Na zawodach sportowych, gdzie obok klasyfikacji drużynowej prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna, punkty przyznawane są również za miejsca indywidualne.
  5. Zawodnicy rezerwowi otrzymują punkty tylko za udział w zawodach.
  6. Nad prawidłowością przyznawania punktów czuwa powołana komisja.
  7. Uaktualniana lista ukazywać się będzie na stronie internetowej szkoły.
  8. Zwycięzcy poszczególnych klasyfikacji otrzymają nagrody rzeczowe.
     

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)