Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

Archiwum: Sport - sukcesy 2015/2016

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ

  • IV miejsce reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

  • II miejsce reprezentacji chłopców
  • III miejsce reprezentacji dziewcząt

Czytaj więcej...

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ

  • IX miejsce reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

  • I miejsce reprezentacji dziewcząt
  • I miejsce reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ

  • I miejsce reprezentacji chłopców
  • IV miejsce reprezentacji dziewcząt

Czytaj więcej...

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

  • Mróz Patryk VI a - IV miejsce
  • Rawski Bartłomiej VI d - XXIV miejsce
  • Wrosz Artur VI d - XXX miejsce
  • Bączyk Lidia VI c - XIII miejsce

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

  •  1 złoty, 1 srebrny medal reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

MISTRZOSTWA RUMI W DRUŻYNOWEJ HALOWEJ LEKKIEJ ATLETYCE

  • I miejsce reprezentacji dziewcząt
  • I miejsce reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

MISTRZOSTWA POWIATU WEJHEROWSKIEGO W HALOWEJ LEKKIEJ ATLETYCE

  • 2 brązowe medale reprezentacji dziewcząt

Czytaj więcej...

MISTRZOSTWA RUMI W HALOWEJ LEKKIEJ ATLETYCE

  • 2 brązowe medale reprezentacji dziewcząt
  • 4 złote, 1 srebrny, 1 brązowy medal reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM DRUŻYNOWYM

  • II miejsce reprezentacji chłopców: Paweł Kojałowicz III d i Robert Szornak III d

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

  • II miejsce reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

  • I miejsce reprezentacji chłopców
  • III miejsce reprezentacji dziewcząt

Czytaj więcej...

XV MISTRZOSTWA RUMI W WIELOBOJACH SPRAWNOŚCIOWYCH

  • 2 złote, 4 srebrne, 1 brązowy medal reprezentacji dziewcząt
  • 3 złote, 3 srebrne, 4 brązowe medale reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

XIX MISTRZOSTWA RUMI W LEKKIEJ ATLETYCE

  • 8 złotych, 5 srebrnych, 3 brązowe medale dziewcząt
  • 4 złote, 8 srebrnych, 7 brązowych medali chłopców

Czytaj więcej...

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)