Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - wydarzenia 2013/2014

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ

25 czerwca 2014 r. w atmosferze brazylijskiego mundialu, odbyły się w naszej szkole "Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej". Organizator i pomysłodawca tego przedsięwzięcia nauczyciel wychowania fizycznego pan Piotr Taube zaprosił do sportowej rywalizacji sześcioosobowe drużyny ze wszystkich klas IV i V. Zawodnicy bardzo poważnie potraktowali przywilej reprezentowania swojej klasy na forum szkoły i mocno zaangażowali się w grę. Mecze były bardzo ciekawe i przyciągały do kibicowania nie tylko naszą społeczność szkolną. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna klasy IVa, która wspierana gorącym dopingiem kibiców, w tym również własnych mam, w pięknym stylu wywalczyła I miejsce. Traktując owe mistrzostwa jako świetną zabawę i integrację naszej szkolnej społeczności rozstaliśmy sie w radosnej atmosferze piłkarskiego święta. 

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)