Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - wydarzenia 2013/2014

LEKCJA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO VIC W JUMPCITY

W dniu 18 czerwca 2014 r. uczniowie klasy VI c wyruszyli do Gdyni, aby przeżyć radosną i bardzo skoczną lekcję wychowania fizycznego. Byliśmy gośćmi jedynego w Polsce parku trampolin JUMPCITY. Jest to miejsce, w którym ruch sprawia wiele radości, a czas płynie tak szybko, że ani się obejrzeliśmy, a trzeba było już kończyć wspaniałą zabawę. Radośnie skacząc zagraliśmy z zbijaka, porzucaliśmy piłę do kosza, a nawet "pojeździliśmy na rowerze". Po bardzo przyjemnym wysiłku fizycznym przeszliśmy spacerem ulicami Gdyni zatrzymując się na pysznych lodach. Pogoda i humory bardzo nam tego dnia dopisały. Był to bardzo miły i radosny dzień, tylko szkoda, że to już nasza ostatnia wycieczka klasowa...

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)