Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - wydarzenia 2013/2014

LEKCJA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO VD W JUMPCITY

4 czerwca 2014 r. klasa V D uczestniczyła w nietypowej lekcji wychowania fizycznego w Parku Trampolin „JUMPCITY" w Gdyni. Mając do dyspozycji ponad 500 m2 trampolin pod okiem instruktora uczyliśmy się podstawowych ewolucji akrobatycznych, kontrolowania własnego ciała i opanowania psychicznego w sytuacjach ekstremalnych. Zajęcia te były również świetną okazją do klasowej integracji podczas gier i zabaw. Skakanie na trampolinach to ciekawe urozmaicenie aktywności fizycznej, jak również wspaniała zabawa, która dała nam wiele radości i przyjemności oraz sporą porcję ruchu niezbędnego do prawidłowego rozwoju.

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)