Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - wydarzenia 2013/2014

XVI BIEG WIELKANOCNY

26 kwietnia 2014 r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wychowania fizycznego wzięli udział w XVI Biegu Wielkanocnym. Celem imprezy było podkreślenie radości Świąt Zmartwychwstania, idea braterstwa, pokoju i jedności mieszkańców naszego miasta, bieganie jako jedna z form aktywnego wypoczynku. Na miejsce zbiórki, mostek na rzece Zagórzance w Rumi przy stawach rybnych, dojechaliśmy podstawionym pod MOSiR Rumia autokarem. Po otwarciu zawodów, nastąpiło zapoznanie uczestników z trasą biegu, która prowadziła przez tereny leśne Doliny Zagórzanki. Uczniowie klas I-IV mieli do pokonania dystans 500m, a klas V i VI - 1000m. Na mecie czekał na wszystkich poczęstunek, był też czas na wspólną zabawę i odpoczynek. Po biegu głównym na 4000m nastąpiła dekoracja zwycięzców poszczególnych biegów, a nastepnie loteria fantowa dla wszystkich uczestników. Bardzo serdecznie dziękujemy Urzędowi Miasta Rumi, MOSiR Rumia, Parafii św. Józefa i Tadeusza Judy za organizacje tak cennego dla naszych uczniów przedsięwzięcia.

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)