Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - wydarzenia 2013/2014

RAJD WIOSENNY

29 marca 2014 r. uczniowie klasy VIA, VA, IVA pod opieką pani Agaty Mazur i Jolanty Dobrzenieckiej, aktywnie uczestniczyli w Rajdzie Wiosennym zorganizowanym przez zaprzyjaźnione Gimnazjum Nr 2 im. Janusza Korczaka w Rumi. Rajd prowadził ścieżkami leśnymi Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Na trasie wędrówki uczestnicy brali udział w różnorodnych zadaniach i konkursach. Nasza reprezentacja zajęła I miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych. Drużyna wykazała się umiejętnością posługiwania się mapą i kompasem, orientacją w terenie, rozpoznawaniem i klasyfikowaniem gatunków roślin i zwierząt żyjacych w Trojmiejskim Parku Krajobrazowym. Bardzo dobrze poradziła sobie z wykonaniem zadań z zakresu edukacji ekologicznej. Nasi uczestnicy świetnie poradzili sobie rownież z zadaniami wymagającymi wysokiej sprawności fizycznej, logicznego myślenia i szybkiego zapamiętywania. Na mecie rajdu czekał na wszystkich poczęstunek. Odbyły się również warsztaty z udzielania pierwszej pomocy. Nasi uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w zdobywaniu wiedzy i umiejętności z zakresu pomocy przedmedycznej. Bardzo serdecznie dziękujemy nauczycielom oraz uczniom Gimnazjum Nr 2 w Rumi za zaproszenie i organizację tak cennego dla naszych uczniów przedsięwzięcia.

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)