Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - wydarzenia 2013/2014

LEKCJA RUGBY BEZKONTAKTOWEGO

28 listopada 2013 r. uczniowie klas IIa, IIb i IIIa uczestniczyli w lekcji nauki gry w Rugby Bezkontaktowe. Dzień wcześniej w podobnej lekcji wzięły udział klasy starsze. Zajęcia odbyły się w ramach współpracy naszej szkoły z Klubem Rugby Arka Rumia, pod fachową opieką pana Pawła Kachlickiego i Michała Pasiecznego, realizujących Ogólnopolski Program Rozwoju Rugby. Zorganizowane w naszej placówce już drugi raz, stanowią dla uczestników świetną okazję do poznania nowej dyscypliny sportu w formie zabaw i gier ruchowych. Do tej aktywności wykorzystaliśmy sprzęt sportowy, który podarowano naszej szkole w ramach współpracy. Zapraszamy wszystkich chętnych na nieodpłatne treningi Rugby w poniedziałki i środy o godz. 18.00 na boisku ORLIK ul. Świętopełka, a w piątki o godz. 18.00 na boisko piaskowe MOSiR Rumia. Atrakcją dla uczestników są również nieodpłatne wyjazdy na turnieje i obozy sportowe.

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)