Archiwum: Sport - wydarzenia 2013/2014

XXXI RAJD TURYSTYCZNY "IM. DR MIECZYSŁAWA ORŁOWICZA"

16 listopada 2013 r. uczniowie klas VA, VD, VIC wraz z opiekunami panią Agatą Mazur i Jolantą Dobrzeniecką, aktywnie uczestniczyli w "XXXI Rajdzie Turystycznym im. dr Mieczysława Orłowicza", zorganizowanym przez PTTK Odział Morski w Gdyni, Zespół Szkół Mechanicznych im. inż. Tadeusza Wendy w Gdyni oraz Klub Krajoznawców Bliza. Nasi uczniowie wybrali do pokonania trasę Rumia - szlaki Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - Gdynia Grabówek o długości 12 km. Uczestnicy wykazali się świetną kondycją, orientacją w terenie, wiedzą przyrodniczą i zachowaniami proekologicznymi. Na mecie rajdu reprezentacja naszej szkoły w składzie: Justyna Baboszyn Vd, Agnieszka Świątek-Brzezińska Vd, Leokadia Zwara Vd, Paulina Chyzińska VIc zdobyła I miejsce w konkursie wiedzy o Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Wszystkim serdecznie gratulujemy pokonania wymagającej trasy i własnych słabości.