Archiwum: Sport - wydarzenia 2013/2014

XXIX BIEG POKOJU

15 września 2013 r. uczniowie naszej szkoły kolejny raz aktywnie uczestniczyli w Biegu Pokoju. Chłopcy i dziewczęta wykazali się determinacją w dążeniu do celu, wolą walki i rywalizacji w duchu Fair Play. Pokonując własne słabości i hartując swój charakter nasi sportowcy zdobyli wyróżnienia indywidualne oraz puchar dla szkoły za najliczniejszy udział w biegu. Wzieli również udział w losowaniu nagród i przygotowanym poczęstunku. Bezcenna była obecność Rodziców naszych uczniów, którzy wspierali swoje pociechy w podjętym wysiłku i kształtowaniu nawyków prozdrowotnych. Dziękujemy Państwu za zaangażowanie, uśmiech, wsparcie i potwierdzenie, że to co robimy jest ważne i potrzebne dla zdrowego życia naszych uczniów. Zapraszamy ponownie już za rok.

nauczyciele wychowania fizycznego