Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - wydarzenia 2013/2014

XXIX BIEG POKOJU

15 września 2013 r. uczniowie naszej szkoły kolejny raz aktywnie uczestniczyli w Biegu Pokoju. Chłopcy i dziewczęta wykazali się determinacją w dążeniu do celu, wolą walki i rywalizacji w duchu Fair Play. Pokonując własne słabości i hartując swój charakter nasi sportowcy zdobyli wyróżnienia indywidualne oraz puchar dla szkoły za najliczniejszy udział w biegu. Wzieli również udział w losowaniu nagród i przygotowanym poczęstunku. Bezcenna była obecność Rodziców naszych uczniów, którzy wspierali swoje pociechy w podjętym wysiłku i kształtowaniu nawyków prozdrowotnych. Dziękujemy Państwu za zaangażowanie, uśmiech, wsparcie i potwierdzenie, że to co robimy jest ważne i potrzebne dla zdrowego życia naszych uczniów. Zapraszamy ponownie już za rok.

nauczyciele wychowania fizycznego 

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)