Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

Archiwum: Sport - sukcesy 2013/2014

XVIII MISTRZOSTWA RUMI W SZTAFETACH OLIMPIJSKICH O PUCHAR DYREKTORA MOSiR

  • I miejsce sztafety dziewcząt klas V
  • I miejsce sztafety chłopców klas IV
  • I miejsce sztafety chłopców klas VI
  • II miejsce sztafety dziewcząt klas VI
  • III miejsce sztafety chłopców klas V
  • IV miejsce sztafety dziewcząt klas IV 

Czytaj więcej...

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

  • II miejsce reprezentacji chłopców
  • III miejsce reprezentacji dziewcząt

Czytaj więcej...

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

  • Natalia Grablowska VI A - XV miejsce

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR GIMNAZJALISTY

  • V miejsce reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

MISTRZOSTWA RUMI W DRUŻYNOWEJ HALOWEJ LEKKOATLETYCE

  • II miejsce reprezentacji dziewcząt
  • II miejsce reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MINI PIŁCE RĘCZNEJ

  • II miejsce reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

MISTRZOSTWA POWIATU WEJHEROWSKIEGO W HALOWEJ LEKKOATLETYCE

Bieg na 30 m:
9. Voelkner Zuzanna V b
9. Hinz Klaudia VI c
18. Wrzałek Klaudia VI b
8. Zalewski Maciej VI d
25. Laskowski Kacper IV a

Pchnięcie piłką lekarską:
7. Labuhn Izabela VI b
9. Rochalska Maja VI a
8. Formella Kacper VI c
18. Ciesielski Kamil V a

Skok w dal z miejsca:
12. Voelkner Zuzanna V b
20. Olszowy Magdalena VI b
23. Wrzałek Klaudia VI b
6. Zalewski Maciej VI d
7. Formella Kacper VI c

Skok wzwyż:
9. Grablowska Natalia VI a
10. Woźniak Krzysztof VI b
14. Borna Filip V c

Bieg na 600 m:
4. Grablowska Natalia VI a
7. Kotłowska Monika VI d
10. Hinz Klaudia VI c

Bieg na 1000 m:
15. Mróz Patryk IV a
18. Brzeziński Patryk VI d
19. Laskowski Kacper IV a
22. Jóskowski Eryk VI b 

MISTRZOSTWA RUMI W HALOWEJ LEKKOATLETYCE

  • IV złote medale
  • II srebrne mede
  • IV brązowe medale

Czytaj więcej...

XIII MISTRZOSTWA RUMI W WIELOBOJACH LA

  • IV złote medale
  • V srebrnych medali
  • VIII brązowych medali

Czytaj więcej...

XVII MISTRZOSTWA RUMI W KONKURENCJACH LA

  • III złote medale
  • VI srebrnych medali
  • VII brązowych medali

Czytaj więcej...

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)