Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

Facebook

pobrane

PODRĘCZNIKI
KONKURSY
PRZEDSZKOLE
DYREKTOR SZKOŁY

mgr Arkadiusz Skrzyński
godziny przyjęć:
  wtorek 14:00 - 16:00
   środa 14:00 - 16:00

(po wcześniejszym umówieniu się w Sekretariacie lub telefonicznie pod nr tel. 58 671 08 48)

RODO
RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
Dzwonki
1)  7:30 - 8:15  
2)  8:25 - 9:10  
 3)  9:20 - 10:05  
  4)  10:15 - 11:00  
  5)  11:10 - 11:55  
  6)  12:15 - 13:00  
  7)  13:15 - 14:00  
  8)  14:10 - 14:55  
  9)  15:05 - 15:50  
10)  15:55 - 16:40  

​ 

ULICE W OBWODZIE SP1

        Wykaz ulic

REFORMA EDUKACJI
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

Stomatolog

poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek
8.00--13.00 

Rejestracja osobista
w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:30 - 15:30
piątek
7:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE

Procedura likwidacji szkód
(wniosek, instrukcja, informacja)
Polisa , aneks do polisy

Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Archiwum: Sport - sukcesy 2012/2013

XVII Mistrzostwa Rumi w Sztafetach Olimpijskich o Puchar Dyrektora MOSiR

  • II miejsce sztafety dziewcząt klas IV
  • III miejsce sztafety dziewcząt klas V
  • I miejsce sztafety dziewcząt klas VI
  • I i III miejsce sztafet chłopców klas VI

Czytaj więcej...

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym

  • II miejsce reprezentacji dziewcząt

Czytaj więcej...

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

  • I miejsce - Katerina Thomaidou VIb

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej

  • V miejsce reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

IX Halowe Mistrzostwa Rumi w Drużynowej Lekkiej Atletyce

I miejsce drużynowo reprezentacji dziewcząt

I miejsce drużynowo reprezentacji chłopców

  • IX złotych medali
  • IV srebrne medale
  • VI brązowych medali

Czytaj więcej...

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

  • III miejsce reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

XII Mistrzostwa Rumi w Wielobojach LA

  • VIII złotych medali
  • VIII srebrnych medali
  • VII brązowych medali

Czytaj więcej...

XVI Mistrzostwa Rumi w Lekkiej Atletyce

  • XII złotych medali 
  • IX srebrnych medali
  • XIV brązowych medali

Czytaj więcej...

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)