Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

Facebook

pobrane

PODRĘCZNIKI
KONKURSY
PRZEDSZKOLE
DYREKTOR SZKOŁY

mgr Arkadiusz Skrzyński
godziny przyjęć:
  wtorek 14:00 - 16:00
   czwartek 14:00 - 16:00

(po wcześniejszym umówieniu się w Sekretariacie lub telefonicznie pod nr tel. 58 671 08 48)

RODO
RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
Dzwonki
1)  7:30 - 8:15  
2)  8:25 - 9:10  
 3)  9:20 - 10:05  
  4)  10:15 - 11:00  
  5)  11:10 - 11:55  
  6)  12:15 - 13:00  
  7)  13:15 - 14:00  
  8)  14:10 - 14:55  
  9)  15:05 - 15:50  
10)  15:55 - 16:40  

​ 

ULICE W OBWODZIE SP1

        Wykaz ulic

REFORMA EDUKACJI
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

Stomatolog

poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek
8.00--13.00 

Rejestracja osobista
w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:30 - 15:30
piątek
7:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE

Procedura likwidacji szkód
(wniosek, instrukcja, informacja)
Polisa , aneks do polisy

Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Archiwum: Comenius - Morze (Wizyty)

WIZYTA ROBOCZA NA SYCYLII

W marcu 2013 r. p.Alicja Bruska, p.Alicja Orlicka, p.Małgorzata Kowalewska uczestniczyły w spotkaniu roboczym w szkole włoskiej „Dante Alighieri". Uczniowie zaprezentowali piosenki o tematyce morskiej, murale oraz tradycje Sycylii. Nauczyciele z krajów uczestniczących w projekcie przedstawili pracę swoich szkół nad tematyką obejmującą tym razem narodowe sporty ,tradycyjne gry i zabawy. Wiosną w naszej szkole gości maskotka hiszpańska Enidras.

WIZYTA ROBOCZA W HAMBURGU

W dniach 17 -21 X 2012 delegacja nauczycieli (p.Małgorzata Kowalewska, p.Żaneta Knurek, p.Monika Jastrzębska, p. Bożena Skwara) uczestniczyła w kolejnym spotkaniu nauczycieli ze szkół realizujących projekt "Podróżujemy po morzach Europy". W trakcie wizyty dzieci niemieckie zaprezentowały historię pt "Rainbow Fish", pokazały nam swoje klasy, prace artystyczne a także zabawy. Zostały także omówione kolejne zagadnienia związane z projektem, m.in. piosenka morska, europejskie akwarium, gry i zabawy morskie. Szkoły wymieniły się materiałami dydaktycznymi oraz podzieliły doświadczeniami związanymi z pracą nad dobrymi manierami, zachowaniem ekologicznym oraz realizacją festiwalu wielokulturowego, w tym m.in. wykonaniem piosenki Panie Janie w sześciu językach.

WIZYTA ROBOCZA W HOLANDII

W marcu 2012 roku delegacja nauczycieli z naszej szkoły (p.Gabriela Maliszewska, p.Małgorzata Kowalewska, p. Joanna Ryduchowska-Wrzałek, p. Alicja Orlicka) uczestniczyła w pracach nad projektem „Travelling through the Seas of Europe" w szkole holenderskiej, CBS de Wissel. W trakcie spotkania zostały przedstawione dotychczasowe działania dotyczące realizacji projektu m.in. prace plastyczne, techniczne, przepisy, legendy. Szkoła holenderska stała się niczym morze....w każdej sali mogłyśmy podziwiać prace i wystawy poświęcone tematyce morskiej. Uczestniczyłyśmy w zajęciach, w trakcie których opowiedziałyśmy o naszym kraju i szkole. Poznałyśmy także Julkę i Marcela, naszych małych rodaków uczących się w Holandii oraz posmakowałyśmy dania holenderskie przygotowane przez uczniów, rodziców oraz nauczycieli. W podróży powrotnej towarzyszyła nam meduza z Hamburga. Nasza foka została w Holandii.

WIZYTA ROBOCZA WE FRANCJI

    W maju delegacja nauczycieli (pani Dyrektor Irena Kopaczewska, Małgorzata Kowalewska i Teresa Hebel) uczestniczyła w wizycie roboczej w szkole podstawowej Jean Moulin Ecole w Antibes, południowej części Francji. W trakcie spotkania koordynatorzy zaprezentowali murale wykonane przez uczniów szkoły, wiersze napisane przez dzieci w języku angielskim, podzielili się pomysłami i doświadczeniami związanymi z obchodami Dnia Unii Europejskiej. Nauczyciele przedstawili także prezentacje multimedialne dotyczące statków i okrętów poszczególnych krajów partnerskich oraz uczestniczyli w życiu szkolnym francuskiej szkoły.

WIZYTA ROBOCZA W HISZPANII

    W dniach 19-23.10.2011 delegacja naszej szkoły w składzie: Pani Dyrektor Irena Kopaczewska, Pani Wicedyrektor Gabriela Maliszewska, Małgorzata Kowalewska oraz Dorota Gibas uczestniczyła w wizycie roboczej w szkole partnerskiej w CEIP Maestro Manuel Aparcero w Hiszpanii. Podczas spotkania na terenie szkoły omówiliśmy bieżące zadania projektu m.in. blog podróżującej poprzez morza europejskie rybki Enidras, blog projektu, albumy, słowniki, prace dzieci jak również formę komunikacji między nauczycielami i uczniami krajów partnerskich. Ponadto każde państwo zaprezentowało swoją szkołę, morze oraz zwierzę morskie, które wraz z Enidras będzie poznawało wody Europy. W związku z czym do marca będziemy gościli w naszej szkole maskotkę z Włoch-tuńczyka; nasza foka Kasia została w Hiszpanii. Wzięliśmy także udział w festiwalu Comenius zorganizowanym przez naszych gospodarzy oraz zostaliśmy przywitani na zamku przez lokalne władze. W trakcie wizyty zwiedziliśmy Chipiona, miasto rodzinne naszych gospodarzy oraz nadmorski rezerwat przyrody w Sanlucar. Spotkanie stało się okazją do poznania systemów edukacji w Europie, wymiany doświadczeń w pracy dydaktycznej oraz dobrą lekcją języka angielskiego.

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)