komunikat 7

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Przed nami kolejny, miesięczny okres pracy zdalnej. W tym czasie najważniejszym zadaniem będzie usprawnienie nauczania on-line poprzez lekcje na komunikatorach. Bardzo zależało mi na ujednoliceniu pracy. Udało się zintegrować platformę Office 365 z Vulcanem (e-dziennikiem), dzięki czemu Wasza praca stanie się sprawniejsza, bezpieczniejsza i mam nadzieję... satysfakcjonująca. Narzędzie, które zostaje Wam przekazane, pozostanie z nami nawet po odwołaniu epidemii. Z możliwościami platformy będą Was zaznajamiać Wasi nauczyciele. Ten tydzień pozostawiam do ćwiczeń i uczenia się nowego narzędzia. Dlatego lekcje mogą być nadal prowadzone w obecnych komunikatorach. Od 4 maja wszyscy pracujemy już w Office 365. Zapewne niektórzy nauczyciele rozpoczną szybciej lekcje i działania w Office 365.
Drodzy uczniowie pamiętajcie, że nauka jest obowiązkiem, a zbliżający się koniec roku szkolnego i ,mam nadzieję, promocja szkolna dla każdego z Was uzależniona zwłaszcza od Waszej pracy. Dlatego systematycznie rozwiązujcie zadania, wykonujcie polecenia, odrabiajcie ćwiczenia. Wszystkie trudności zgłaszajcie wychowawcy, może uda się pokonać je wspólnie.
Życzę Wam i Waszym Rodzicom pogodnego tygodnia, dobrego samopoczucia, samych dobrych informacji i zdrowia.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Rumi
Arkadiusz Skrzyński