KOMUNIKAT 3 - dyżury nauczycieli

Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie

Państwo są teraz najbliżej swojego dziecka. Dlatego prosimy, aby Państwo wspomogli swoje dziecko w organizacji czasu przeznaczonego na kształcenie na odległość. Proszę pamiętać, że mogą się Państwo zwrócić do wychowawcy lub nauczyciela i uzyskać natychmiastową informację zwrotną. W tym celu ustaliliśmy codzienne, obowiązkowe dyżury nauczycieli.

Nauczyciele klas I-III, przedszkole, biblioteka, świetlica oraz nauczyciele specjaliści

Nauczyciele klas IV-VII

Nadal wszyscy uczniowie i rodzice mogą się kontaktować z nauczycielami za pomocą e-dziennika i innych dodatkowych komunikatorów, ustalonych wspólnie z nauczycielem.
Z Rodzicami uczniów, którzy nie mają dostępu do Internetu lub mają poważne utrudnienia zostanie nawiązany indywidualny kontakt i ustalony sposób przekazywania treści edukacyjnych.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Rumi
Arkadiusz Skrzyński